אנחנו נאתר עבורך פלטפורמת שווק איכותית לקידום העסק באינטרנט (השגת לידים לעסק שלך) .נעזור לך להעריך את השווי האמיתי של הנכס וכדאיות ההשקעה בו.  

 

למה אנחנו? - נותנים תוצאות אפקטיביות בשטח כבר בשבועות ראשונים של פעילות. אין צורך שתחקה עד שהאתר שלך יעלה לאוויר ויקודם באינטרנט. אתה צריך לקבל תוצאות כבר החל מחודש ראשון של התקשרותך איתנו.  אתר האינטרנט שלך חייב להוות מראת השתקפות להצלחתך מחוצה לו.

פלטפורמת WEB-SIGHT היא זירה למסחר באתרים הגדולה במדינה אשר מייצגת אתרים או עסקים העומדים למכירה, שותפות או השכרה חודשיים ומהווה כיום תחליף חכם לשוק בניית אתרים לסביבת WEB ו MOBILE. 

רכישת אתרים לא רק מייעלת מחסור בפתרונות לבעלי עסקים או משקיעים קטנים אשר מטרתם לקבל באופן מיידי ( Prove of Concept - POC).   

אנו בעצם מספקים עבורך דרכי יישום להחלטה איסטרטגית שיווקית אשר כבר התקבלה בחברתכם תוך ייעול מקסימאלי של משאבי זמן ותקציב המיועדים לתהליך שיווקי מתמשך אשר ממתין לך ומעניקים לעסק שלך הזדמנות שיווקית ע"י הזרמת פניות מלקוחותיך הפוטנציאליים בזמן אמת.  

אם עדיין לא עשיתם את החישוב הזה הגיע הזמן שתעשו אותו.

לדוגמא אם אתה מתקין מערכות סולאריות כדאי מאוד כלכלית עבורך לרכוש אתר מקודם עסקית אשר מייצר 2-3 פניות איכויות ביום על מנת להחזיק עסק שלם. עכשיו תחשבו כמה זה שווה לכם?

אם אתה רוכש היום פניות ב 50 ש"ח לדוגמא אשר מיועדות לא רק לך ממפרסמים, שווי נמוך של אתר כזה ליום עבורך הוא 150 ש"ח ו4500 ש"ח בחודש. בפועל שווה לך להוציא על אתר כזה גם 200 אלף ש"ח (החזר השקעה לשנתיים כ 100 אלף + ערך שווי פניות ייחודיות - כלל אצבע אומר להכפיל את שווי הפניה) ולהחזיר את ההשקעה עבור פניות ייעודיות רק לעסק שלך.

למה כדאי לקנות אתר לעסק?
כיום עסקים יכולים לרכוש פניות במספר אופנים ע"י יצירת דפי נחיתה ופרסום דרך קמפיינים ממומנים של גוגל או תוכניות שותפים מוכרים כגון CLICKON, WESALE, SEKINDO. כל תוכניות השותפים אשר מייצרים לידים באינטרנט תמורת המחיר שאתם נוקבים לליד מפיצים את אותה הפנייה לכל המתחרים שלכם מכיוון שהם יוצאים מנקודת הנחה כי צרכן יפנה לכל המתחרים שלכם בכל מקרה ועבורם זו הדרך הטובה ביותר למקסם רווחים מהפניות שהם מוכרים, אי לכך הייה בטוח כי הליד שהינך רוכש יופץ גם למתחריך. ברגע שאתה רוכש אתר אשר מייצר את הפניות אתה רוכש את המקור של כל הפניות!  


כמו כן, הפלטפורמה נועדה לצרכי עזרה בגיוס משקיעים ושותפים עסקיים לבעלי עסקים או בעלי אתרים קיימים אשר מעוניינים במינוף כלכלי של העסק שלהם ע"י הזרמת השקעה קטנה אשר יכולה להגיע מגיוס שותף עסקי פוטנציאלי לעסק או גיוס משקיע לעסק באופן כללי. למי שמחפש משקיע לעסק יכול להגיש בקשה להצגת האתר/העסק בזירת המסחר שלנו.      

אלטרנטיבה לבניית אתרים חדשים וקידומם ברשת: 
בעל עסק אשר בוחר בקניית אתר קיים  מייצר פניות מ DAY ONE. השיטה הזאת לעשיית עסקים עוקפת תהליכי אישור ומסירה מסורבלים המתנהלים בין חברה לבניית אתרים לבין הלקוח תוך חיסכון במשאבים בתוספת  לכשנה של השקעה שוטפת מרגע הזמנה של האתר החדש עד שיגיע היום בו אתרכם יתחיל להניב פניות. דאו לכם שמחיר בניית אתר חדש בממוצע עולה 10000 ש"ח וקידום כ 2000 ש"ח בחודש. זאת אומרת בעל עסק צריך להשקיע  34000 ש"ח על מנת להתחיל לקבל פניות לפחות בעוד חצי שנה מיום ההזמנה של בניית אתר חדש וקידומו ברשת. 

כמו כן, הפלטפורמה נועדה לצרכי עזרה בגיוס משקיעים ושותפים עסקיים לבעלי עסקים או בעלי אתרים קיימים אשר מעוניינים במינוף כלכלי של העסק שלהם ע"י הזרמת השקעה קטנה אשר יכולה להגיע מגיוס שותף עסקי פוטנציאלי לעסק או גיוס משקיע לעסק באופן כללי. למי שדרוש משקיע לעסק או יזם יועץ לעסק יכול לבצע חיפוש משקיעים / יזמים משקיעים לעסקים דרך העלאת האתר (אמצעי שיווקי להזרמת מכירות לעסק) או העסק עצמו לזירת המסחר שלנו.  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אין אנו טוענים שקניית אתר מקודם קיים הינה אופציה שיווקית יחידה. 
לפעמים קניית אתר קיים אינה רלוונטית מכל סיבה שהיא. 
נשמח לפתח ולקדם עבורך אתר מנקודת אפס במחירים נוחים ומתאימים לדרישות שיווקיות של עסקך. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

האם גם שאלת את עצמכך מה יקרה עם האתר שלך אחרי שאפסיק לעבוד מול חברת קידום שלי ואעבור לאחרת בשל כל סיבה שהיא? 
התשובה היא פשוטה - פשוט מורידים לכם את הקישורים ומי שאומר שהוא לא עושה את זה סביר להניח מלבן את אוזנכם. ההפסדים במעבר האתר או העסק לחברת קידום אחרת הינם גבוהים עד גבוהים מאוד.

בסופו של דבר התהליך יעבוד עבורכם עד לאותו יום אפור (הוא לא יכול להיות בהיר גם לא עננים בשמיים) שבו תחליטו לעבור לחברת קידום אתרים אחרת בגלל שהחברה הקיימית העלתה לכם תקציב פי 2 על אותה כמות עבודה שעשתה לפני  וכל הטראפיק אשר צברתם עד כה יתפוגג לו ברגע שחברת קידום אתרים תסיר לכם את כל הקישורים הנכנסים לאתר עליהם שילמתם 70% מתקציב המועבר לקידום אתרים. לצערנו גם לא ניתן להאשים את חברות קידום הרי אתם מפסיקים לשלם להם לא??? 

בדיעבד כש תסתקלו על כל התהליך הזה אחורנית תרגישו על בשרכם שאתם מושקעים כבר לפחות ב 50 אלף ש"ח עבור אתר תדמיתי פשוט בו השקעתם בהתחלה עד 10 אלף ש"ח. עכשיו אתם צריכים להתחיל לקדם אותו מהתחלה.  נוסיף קצת מלח ונומר שתיארתנו מצב אידיאלי ללא עיקובים אשר יכולים לנבוע משני הצדדים (חברה לקידום / הפיתוח והלקוח)  מכל סיבה שהיא. 

דבר נוסף ומאכזב לא פחות. חברות קידום לא אוהבות כלל לעבוד על מערכות אשר לא שייכים להם. זה מסרבל להם את העבודה ובסופו של דבר האופטימיזציה של האתר שלכם נראית בהתאם. וברגע שאתם גם בונים אתר וגם מקדמים אצל אותה חברה אתכם יכולים ליפול לתוך DEAD LOCK של טלות מצאה בבעל החסרה הספקית. (מישהו עלול להחזיק אתכם קצר ולקבוע לטובותו כי הוא יודע שאתם פשוט לא יכולים לעזוב אותו).          

אין אנו פוסלים את הגישה השמרנית הקיימת. היא עובדת, יחד עם זאת האם שאלתם את עצמכם אם זה מה שתיכננתם? סביר להניח שלא. רובנו המוחלט משתמשים באתרים העובדים בשיטה זהה לכל שאר האתרים. כמו שאומרים הגלגל כבר הומצא מזמן ומרכיב כמה מודלים עסקיים אשר חוזרים על עצמם ברוב מוחלט של אתרים באינטרנט.

1.    פניות וטלפונים אשר יעודם להיות מתורגמים לעסקאות עבור אתרי תדמית ותוכן 
2.    מכירת שטחי פרסום באתרים עם טראפיק (בישירין  למפרסמים או בעקיפין דרך משווקי ביניים)

90% מאתרים תומכים המודלים האלו. אלו המודלים שעובדים באינטרנט ועדיין לא הומצאו פתרונות תחליפיים טובים יותר למודלים הקיימים. כמובן שמתאורר אצל כל אחד מאיתנו יצר יזמי וכל אחד רוצה שהאתר שלו יראה כפי שהוא היה רוצה, יחד עם זאת רצוי ואפילו מומלץ מאוד שתשאלו את עצמכם מספר שאלות הבאות בין אם הינך נמצע/ת בקובע של משקיע קטן לבין היותך לפני הליך בניית אתר חדש לעסק שלך: 

האם האתר הזה אשר אני רוצה לבנות כבר קיים בשוק ואני יכולים לרכוש אותו במחיר כדאי? 
האם האתר אשר אני הולך לבנות יביא לי יחסי המרה טובים? 
האם זה מישתלם עבורי לבנות אתר לתחום העסק שלי? 
האם הידע שלי בתחום האינטרנט הוא ידע מספק לטובת קבלת החלטה נכונה או שעדיף להתייעץ עם איש מקצוע?       
האם אני יודע מה אני עושה / מה אני צריך לעשות / מה עלי לעשות?

שמאי אתרים שלנו יעזרו לכם ברכישה חכמה של נכס אינטרנטי עוצמתי רלוונטי לתחום הפעילות של העסק תוך כדי תמיכה ומתן מידע על שווי הנכס ועזרה בניהול מו"מ על האתר. 

*** טלפון ליצירת קשר 072-277-68-84