השקעה קטנה ברכישת מדיה ממוקדת תניב לך רווחים!

אנחנו נעזור לך לאתר את המדיה המתאימה ולהגדיר את שוויה האמיתי בעין מקצועית. על תבזבז זמן - תן לו לעבוד בשבילך! 

מדיית האינטרנט מתייקרת מיום ליום! הזדמנויות עסקיות טובות נלקחות מהר ממצופה. התחרות גוברת בכל ערוצי האינטרנט והסלולר האפקטיביים. בזמן שאתה ממתין לעשות את הצעד המדיה סוגרת את השארים.

אינטרנט הוכיח את עצמו כאמצעי יעיל ביותר לשיווק העסק תוך חיסכון מקסימאלי במשאבים ומקסום רווחים המתקבלים  דרך האתרים. ערוצי המדיה דרך האינטרנט ממשיכים לצבור תאוצה רבה וממשיכים לנגוס במכלול אמצעי המדיה האלטרנטיביים הקיימים בין עם מדובר בטלויזיה ורדיו שנפגעו חזק לבין המדיה הכתובה אשר סגרה דלתות לאלפים אשר התפרנסו מהתחום. 

אינטרנט יחדיו עם שוק הסלולר עלו לשלב הבא והחלו לצבור תאוצה נוספת. אתרים מניבים החזרי השקעה גבוהים יותר מנדל"ן במאות ולפעמים אלפי אחוזים. בעלי שחקנים בשוק גלובאלי לא יכולים להתקיים בלי הכרה ואהדה של גולשים ברשת. פרסומות בטלוויזיה התחילו לפרסם אתרים ואפליקציות. גולשים התחילו לבצע מהפכות במשטר ובמדינות מסוימות ממשלות מפקחות על חופש הביטוי של תושביהם 

כמשקיע פוטנציאלי סולידי בעסקי האינטרנט ומובייל בפרט עליך לדעת כי בעלי אתרים ועסקים רבים בארץ  מגייסים משקיעים לעסקים במטרה למנף את אותו העסק, מכיוון שגיוס משקיע לערוץ שיווקי של אותו העסק יכול להניב החזר שקעה חיוני לגדילת החברה ע"י הזרמת כספים המושקעים לאותה היחידה העסקית האסטרטגית. 

מכירה והשכרה של אתרים קיימים פונים לבעלי עסקים (אשר מעוניינים ביצירת פניות לעסקים שלהם),יזמים (אשר מחפשים לייצר רווחים פאסיביים / אקטיביים בשל רעיונם או חיבור לרעיון של מישהו אחר), משקיעים קטנים (אשר מחפשים להשקיע חכם לטובת קבלת החזר השקעה כדאי ) 

דרך מהירה יותר לפלס את הצלחתם העסקית בעזרת ניצול נכון של אמצעים ויראליים (רשתות סוציאליות) , ממומנים (פרסום בגוגל)  ואורגאניים (קידום בגוגל).  שימוש נבון בכוחם של אתרים עם גולשים פוטנציאליים לעסק שלך לדוגמא יכול להזרים פניות לעסק כפתרון עלות תועלת אפשרי.

דרכנו תוך זמו קצר תוכלו:
- לרכוש נכס אינטרנטי כדאי לעסק שלכם 
- לחסוך משמעותית בזמן שעבור רובם של אנשי עסקים יותר יקר מכסף  
- לקבל אינדיקציה מהירה לכיוון האיסטרטגי של העסק ע"י בחינת מימוש של הטראפיק לעסק 
- לנצל את הטראפיק הקיים תוך שימוש במודלים עסקיים התואמים לעסק שלך 
- להניב הכנסה פאסיבית נוספת אשר תחזיר את עצמה תוך זמן קצר 
-  להתברג בתחרות לפני שהפכה להיות עזה בתחום האינטרנט 

פנו ליועצנו עוד היום להנחייה וייעוץ לגבי מהות ושווי נכס אינטרנטי אשר עליכם לרכוש לטובת השקעה או פיתוח ערוץ שיווקי משתלם לעסקכם.

*** טלפון ליצירת קשר 072-277-68-84