נמצאו 1 תוצאות לחיפוש ספקים
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!

פיתוח אפליקציות אינטרנט  & קניית אתר קיים ליצירת פניות 

מעוניינים להקים אתר תדמית חדש ונוצץ? רוצים להרשים את כל הלקוחות ולהשיג אינסוף לקוחות חדשים?

לנו יש בדיוק את הפתרון בשבילכם! אנו מזמינים אתכם לרכוש פלטפורמה אינטרנטית מוכנה, עליה תוכלו להקים את האתר החדש שלכם! פיתוח אפליקציות מותאמות לאינטרנט או מובייל מעולם לא היה פשוט יותר.   

היתרונות בשימוש באפליקציה בפלטפורמה מוכנה הינם בלתי נגמרים – האם אתם מעוניינים להתחיל להרוויח כבר מהרגע הראשון? האם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות שבוותק דומיין? האם אתם לא רוצים להיות במנועי החיפוש, החל מאותו הרגע שבו תעלו לאוויר הפסגות האינטרנטי???

ובכן, אני משער שתשובותיכם לשאלות אלה הינן חיוביות, מכיוון שאתם, כאנשי עסקים, מעוניינים להרוויח – וכמה שיותר, אם אפשר.  והדרך היחידה להרוויח באינטרנט החל מהרגע הראשון, היא "להתלבש" על אתר קיים וליהנות מכל ההטבות שיש לאתר להציע לכם!

באמצעות רכישת אתר קיים, שעוסק בתחום עיסוקכם, תוכלו ליהנות מפירות ההצלחה של אותו אתר בסחיפת גולשי אינטרנט המתעניינים בתחום שבו אתם עוסקים, רק שבמקום להגיע לחברה הישנה שאכלסה את הדומיין, אותם גולשים פשוט יגיעו אליכם!

אנו  שמאי אינטרנט. למעשה, תפקידנו הוא הערכת נכסים וירטואליים. זו התמחותנו, ואותה אנו עושים ברמה הגבוהה ביותר – אנו ניתן  לכם את  ההצעות הטובות ביותר עבור דרישותיכם הספציפיות.

במאגרנו נמצאים אינספור אתרים,  ואם אתם חושבים להקים אתר תדמית חדש ונוצץ – אנו מבטיחים לכם כי אתר בתחומכם נמצא במאגר האתרים למכירה שלנו!

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהנות מהצלחתם של אחרים.  חשבו על שאלה פשוטה – מדוע לכם לשלם סכום אדיר לחברה לקידום עסקים ופיתוח אתרים,  מדי חודש, כאשר אתם יכולים להתבסס על פלטפורמה קיימת ומקודמת?!

ובכן, התשובה היא פשוטה – אין כל סיבה. ברוכים הבאים ל-Web-Sight ;).

 

פיתוח אפליקציות חנות וירטואלית & קניית אפליקציית חנות וירטולית קיימת

אז... אתה מעוניין לבנות חנות וירטואלית?  מעוניין למכור מוצרים מקטגוריות שונות וסוגים שונים?

ובכן.. אנו לא מופתעים. כמוך יש עשרות אלפים – מדי יום שוק האינטרנט הישראלי מתמלא באתרים נוספים שכל מבוקשם הוא למכור לגולשים מוצרים שונים, ובמחירים הטובים ביותר.

אתה ודאי מודע לתחרות הגדולה בענף שאתה שוקל להיכנס אליו. אתה ודאי יודע שכדי להצליח בשוק זה, יהיה עליך להשקיע כמות כספים עצומה בחברה לקידום עסקים באינטרנט, על מנת שתקדם אותך במילות החיפוש השונות הקשורות לתחום הקנייה והמכירה,  כשבתחילת העסקה אתה לא צפוי להרוויח דבר מכיוון  שקידום אתרים הוא תהליך שאורך זמן מה.

ובכן,  יש רק  פיתרון אחד לבעיה שלך, והפיתרון נמצא כאן!

באמצעות אתר זה, תוכל למצוא מאגר אתרי אינטרנט המוצעים למכירה בתחום בו אתה עוסק. באמצעות רכישת אתר קיים אתה מרוויח מכל הצדדים – גם תהנה מפירות הקידום המאסיבי שאותו אתר עבר, קידום שעבורו הושקעו עשרות אלפי שקלים במקרה הטוב – על מנת להביא כמה שיותר גולשים חדשים, וגם תהנה ממאגר הלקוחות הקיים של אותו אתר, שיגיע ישירות אליך ותוכל להנות מהרגלי הקנייה שלו!

רכישת אתר קיים הוא הדרך היחידה שבה תוכל להרוויח כסף ישר מהיום הראשון, והכלי הטוב ביותר להערכת שווי אותו אתר מצוי כאן! אנו שמאי נכסים אינטרנטיים, והתמחותנו העיקרית היא בהערכת שווי אתרים המוצעים למכירה.

אם כן, הרעיון הוא ברור. תבדוק. תקנה. תרוויח! והחל מהרגע הראשון...

 

פיתוח פורטלים & קניית אפליקציית פורטל מקודם קיים

בניית פורטלים נכונה  חייבת לשלב  תוכן איכותי וקידום מאסיבי. מדוע להתחיל מאפס כשאפשר לרכוש אתר קיים?

בניית פורטלים היא אמנות של ממש. האתרים הכי נצפים ברשת הגלובלית הם פורטלים – יאהו בחו"ל, ו-וואללה בארץ. מה סוד הקסם של אתרים אלו?

ובכן, אתרים אלו הינם כלבויניקים. ניתן למצוא בהם הכל, ולכן לכולם יש מה למצוא בהם. לדבר זה יש יתרונות רבים, לצד חסרונות רבים.

היתרונות הינם ברורים וסובבים סביב המשיכה לאתר שיש לכמות נרחבת של אנשים.

החסרונות..ובכן.. הם קצת פחות ברורים. האם שקלת כמה יעלה לך לקדם כמות כה גדולה של מילות חיפוש? האם אתה יודע שעל מנת לקדם פורטל, תצטרך להשקיע כמות אדירה של משאבים מדי חודש?

זה המצב. עכשיו אתה יודע. ויש לזה פיתרון אחד ויחיד – רכישת אתר קיים.

שלום וברוך הבא לאתר Web-Sight. אנו מתמחים בהערכת שווי אתרים המיועדים למכירה. באמצעות רכישת אתר קיים, תוכל להנות משלל היתרונות שהאתר טומן בחובו – החל ממאגר הלקוחות הקיימים שלו, ועד קידומו במנועי החיפוש השונים, במילות המפתח השונות הקשורות לפורטל.

סביר להניח, כי אתה מעוניין להרוויח כסף מהפורטל, ואתה לא  רוצה לבנות אותו בשביל הכיף. למעשה, הדרך היחידה שבה תוכל להרוויח מהאתר החל מהיום הראשון, היא קניית אתר קיים, באמצעות הערכת שוויו ע"י המומחים של Web-Sight!

אנו ניתן לך את העצות הטובות ביותר, נישב יחד איתך ונחליט מה הכי טוב בשביל האתר שלך.

זכור תמיד, כי ההשקעה החכמה ביותר, היא תמיד זו הבטוחה ביותר. ורכישת אתר קיים, היא ההשקעה הבטוחה ביותר שתוכל לעשות בתחום הנכסים האינטרנטיים.

 

פיתוח אפליקציות אינדקסים & קניית אפליקציית אינדקס קיים 

אז.. מעוניין לבנות אינדקס אתרים? חולם להיות Netex החדש??

ובכן, אתה ודאי יודע שחלומות לחוד, ומציאות לחוד. כמו שאתה יודע, אינדקס אתרים מתפרנס מכמות הקישורים שהוא מספק לאתרים שנמצאים בו. כמו הקישורים היא נגזרת של כמות הכניסות לאינדקס.

ואינדקס חדש – הממ.. איך לומר זאת בעדינות? אין לו כניסות.

אלו הן עובדות. אי אפשר להתווכח עליהן, ואתה ודאי יודע אותן.

אך מה אם היינו אומרים לך, שיש פיתרון לבעיה? מה אם היינו אומרים, כי ישנה דרך באמצעותה תוכל לקבל פניות החל מהיום הראשון שאתרך עולה לאוויר? שבה אתרך ייחשף לאלפים החל מהשעה הראשונה, ותוכל להפיק ממנו רווחים כספיים החל מהרגע הראשון?

למעשה, קיימת דרך כזאת. והיא נמצאת כאן.

שלום! ברוך הבא ל-Web-Sight. אנחנו שמאים אינטרנטיים. התמחותינו – הערכת נכסים וירטואליים, עם התמקדות בהערכת שווי אתרים המוצעים למכירה.

חשוב על זה כך – מדוע לך להשקיע כמות משאבים בלתי מוגבלת בהקמת אתר חדש, קידומו ושיפצורו בכל חודש?

באמצעות רכישת אתר קיים, תוכל לבנות את אתרך עליו ולהנות מכל היתרונות הקיימים בו מבחינת קידום במנועי החיפוש. כך, תוכל לחסוך לעצמך את ההוצאה הכספית האדירה הכרוכה בקידום האתר במילות המפתח השונות, ותוכל להנות ממאגר משתמשים קיים ונאמן לאותו אתר.

על בסיס אותה פלטפורמה אינטרנטית, תוכל להקים אתר חדש, שהוא למעשה יהיה האינדקס שלך, או להמשיך באותה דרך של האינדקס הישן!

ומה זה, אם לא השקעה בטוחה?