נמצאו 2 תוצאות לחיפוש ספקים
ROI solutions
איש קשר לאוניד פרופס
טלפון 0722525069
טלפון נוסף 0546427050
דוא"ל [email protected]
אתר www.web-sight.co.il
רוי פתרונות הינה חברה לשיווק ופרסום דרך ערוצי המידה האאינטרקטיביים במגוון תחומים.
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!

ייעוץ שיווקי דרך מדיית האינטרנט והסלולר

 ייעוץ שיווקי לעסקים באינטרנט או עסקי בערוץ המדיה האינטרנטי מורכב ממספר רבדים אשר מטרתם למקסם מספר חשיפות חיוניות המופנות לקהלי יעד ממוקדים ככל הניתן לפעילות עסקית מדוברת אשר עתידים להניב את מספר ההתקשרויות / המרות המקסימלי לעסק כאחוז מכמות החשיפות המצטבר. 

הרובד הראשון הינו מנועי חיפוש, רובד שני - תכנים ומדיה פנימיים של הפלטפורמה המשווקת ורובד שלישי שייך לתוכניות שותפים ברשת. מטרת שלושת השכבות הינה לייצר חשיפות ממוקדות ככל הניתן בעלות גיוס לקוחות חדשים הנמוכה האפשרית ככל הניתן לעסק המשווק.    

יועץ שיווקי באינטרנט צריך להתמצא בשלושת הרבדים על מנת להפוך את תהליך הייעוץ לעסק למכלול תוצאות אפקטיבי.  רצוי שהרקע של היועץ השיווקי שלכם ייגזר מתחומי האקדמיה לצורך ניתוח מעמיק של המבנה הארגוני להתאמת פרופיל קמפיינים של העסק המשווק. אין היועץ שלכם צריך לעשות את העבודה בעצמו יחד עם זאת מומלץ על בעל העסק  לפקח על התהליך והחזרי השקעה (תרגם כל פעולה לרווחיות העסק לטווחי זמן בינוניים וארוכים).  במידה והיועץ השיווקי שלכם מגיע מתחום השיווק האינטרנטי - יש לחשב זאת כיתרון משמעותי.

לצערנו בתחום ייעוץ שיווקי - עסקי "עשה כמיטב יכולתך" אינו עובד. על מנת שהייעוץ יניב פרי חובה להטמיע וליישם את המתבקש ע"י היועץ בהתאם לתקציב, זמן השקעה נדרש ויכולות הלקוח. (יש לקחת את כל אלו בחשבון תרם תחילת התהליך) רצוי ביותר שאתה בעל עסק תפקח על החזרי השקעה לתווך בינוני וארוך ובהתאם לזה תגדיל את התקציב לפרסום.  

למי שישאל האם ייעוץ באינטרנט הוא בעצם ייעוץ עסקי - אז התשובה שלנו היא - לא בדיוק. יועץ עסקי אינטרנטי הוא יותר יועץ שיווקי מאשר יועץ עסקי, אך על תשכחו שאסטרטגיה שיווקית היא מוקד ההצלחה של העסק, לכן רצוי לבסס כל החלטה עסקית קודם כל מהיועץ שלכם ורק לאחר מכן להתייעץ עם יועץ ארגוני - עסקי בכל הנוגע להתייעלות יישום התפעול והטקטיקה המיושמת.