נמצאו 2 תוצאות לחיפוש ספקים
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!
Go Top - שיווק דיגיטלי
איש קשר אורן
טלפון 054-9489377
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.gotop.co.il
חברת גו טופ בעלת ניסיון רב בפרסום ושיווק אינטרנטי, בניית אתרים וקידום אתרים ברשת.

שיווק בפייסבוק - שיווק ויראלי חברתי באמצעות קידום עסקים ברשתות חברתיות  

פרסום בפייסבוק או קידום עסקים חברתי דרך פייסבוק צריך לנבוע מאסטרטגיית יח"צ של החברה. על כל חברה להגדיר שפת תקשורת ושיווקית אשר תתבטא בכרטיסי ביקור של החברה, בלבוש נציגים שלה בעיצוב פנים של משרדיה, במוצריה ושירותיה ואף התוכן מלל שנציגי החברה וסוכניה ישתמשו כפי חוץ. אתה שפת התקשורת של הפירמה צריכה להיות מיוצגת בדף הפייסבוק שלה ובפעילות החברתית הסובבת אותה.

גם פייסבוק כגון גוגל יכול לשמש לנקודת עוגן שיווקית חברתית אשר מטרותיו מתממשים לאו דווקא במונחים של ימים ספורים כמו בחיפושים הממוקדים של גוגל אלא בחודשים ואף שנים עד שמוצר או שירות משויימים מחלחלים לתודעתינו. מחקרים אינטרנטיים מצביעים כי הרכישה הסופית לרוב המוחלט תתבצע בעקבות חיפוש ממוקד צורך בגוגל. 

אין זה אומר כלכ וכלל כי הרשת  של גוגל טובה יותר למכירות וגיוס לקוחות חדשים לעסקים. נכון לומר שאילו הלקוח לא היה נחשף מספר פעמים בפייסבוק לשירות משווק, סביר להניח שהוא לא היה מחפש אותו עכשיו ללא עזרתה של פייסבוק ההמרה הסופית סביר להניח שלא הייתה מתממשת.     

קידום ויראלי של העסק ברשת נעשה בדרך כלל באמצעות ערוץ הפייסבוק  בשילוב עם היוטיוב או בשפה אחרת שיווק חברתי נחוץ ביותר במיוחד לעסקים אשר אינם מבוססים על אירוע שיווקי כופה כגון אירוע בר מצווה או חתונה אשר צריכים להתרחש במועד מסויים בין אם אנו רוצים בכך או לא. על המשווק לייצר זיהויי תדמיתי חיובי לעסק באמצעות דף עסק / דפי נחיתה בפייסבוק בדרך כלל בכדי לאפשר לגולש להשתמש בשירות או המוצר.