נמצאו 2 תוצאות לחיפוש ספקים
ROI solutions
איש קשר לאוניד פרופס
טלפון 0722525069
טלפון נוסף 0546427050
דוא"ל [email protected]
אתר www.web-sight.co.il
רוי פתרונות הינה חברה לשיווק ופרסום דרך ערוצי המידה האאינטרקטיביים במגוון תחומים.
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!

ייעוץ לשיווק אפליקציות דרך סלולר

ניתן לשווק אפליקציות באמצעות מדיית המובייל במספר ערוצים שונים אשר אינם שונים במהותם משיווק אתרי WEB . להלן מספר שיטות: דרך דפי נחיתה , באמצעות הפורטלים ממוקדים העוסקים בסקירות של אפליקציות, דרך יו טיוב, באמצעות רשתות סוציאליות גם אופליין (שיווק לא חייב להיות דווקא דיגיטלי).

פלטפורמות לרכישת המדיה במובייל הינן מגוונות יותר עקב כניסתם של חברות פרטיות רבות אשר נכנסו לתחום ויש להכיר את המתאימות ביותר על מנת לשווק את האפליקציה לפלחי שוק מסוימים. כמו כן יש להכיר את ממשקיהם.

זה חיוני ביותר להכיר את האופי של האפליקציה המשווקת. על המשווק לנתח את קהל היעד הדמוגרפי, הגיאוגרפי והפסיכוגרפי, ודחפים וצרכים אשר האנשים צריכים לחוות על מנת להגיע לצורך שימוש בה. זכרו כי אפליקציה כמו כל מוצר אחר נועדה להקל על צורך קיים ולא ללמד את השוק לצרוך כפי שהמשווק היה רוצה בדומה לשיווק אתרים באינטרנט.

יועץ טוב לשיווק האפליקציה צריך לבצע את מחקר השוק כראוי ולהציע דרכים יצירתיות ובעלות כדאיות כלכלית תוך ניתוח ובקרה מתמידים להצלחות שיווק בזמן אמתי.