נמצאו 1 תוצאות לחיפוש ספקים
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!

חקר התנהגות גלישה באתרים 

ניתן לזהות את מגמות גלישה של הלקוחות דרך האינטרנט באמצעות חקר התנהגות חיפוש של גולשים דרך מנועי חיפוש עצמם מחד וחקר ביצועי האתר או המערכת הקיימת מאידך. 

לשם חקר התנהגות חיפוש באמצעות מנועי חיפוש חיצוניים (גוגל, יאהוו, בינג) משתמשים בדרך כלל בכלים אנליטיים ותוכנות קיימות במשק למחקר ביטויים כגון כלפי מילות מפתח של גוגל, תוכנת wordtracker, semirush. התוכנות הטובות אינן תומכות לצערנו בשפה עברית.  כמו כן חובה לנתח גם מגמות קצרות תווך (מנגנון ההצעות של גוגל - google suggestions) ומגמות ארוכות תווך תוך ניתוח המגמה או קבוצת מגמות חיפוש לאורך שנים דרך כלי ה insight for search.

מחקר שווקי  של התנהגות גולשים ברשת קריטי להגדרת קטגוריות חשובות באתר והגדרת דפי נחיתה אליהם הגולשים רוצים להגיע תוך שימוש בממשקי מערכות אשר עיצבתם ותכננתם. אחוזי נטישה גבוהיים לדוגמא יגדירו האם דפי נחיתה שלכם הם אפקטיביים או לא. גוגל מאניש לטובת הצרכנים את הדפים בהם אחוזי הנטישה גבוהיים מהמקובל.