נמצאו 1 תוצאות לחיפוש ספקים
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!

התאמות עיצוב לסמארטפונים 

כיום, למעלה מ-50% מגולשי האינטרנט מבצעים את תהליך הגלישה גם באמצעות הסמארטפונים. למעשה מדובר במגמת עלייה מתמשכת, כשבכל שנה הסאמרטפונים הופכים לנפוצים יותר ונכנסים לכל כיס.

לכן, גדלה והולכת חשיבות ההתאמה של אתרים ואפליקציות לסמארטפונים. באמצעות עיצוב לסמארטפונים של האתר שלכם, תוכלו להבטיח את הצלחתו בהעברת המידע לגולש הסלולרי!

התאמה כזאת, הופכת את האתר לנגיש ונוח הרבה יותר עבור הגולשים. היא משפרת את חוויית הגלישה והופכת אותה לקלה, זריזה ונוחה יותר!

בעמוד זה תמצאו מגוון חברות שאחד מתחומי התמחותן העיקריים הוא התאמה לסמארטפונים. חברות אלה הן מהמובילות בישראל, והן יפתחו את אפליקציית האתר שלכם וידאגו להצלחתו בשוק המתקדם.

אם אתם חדשים בתחום, ובוחנים אפשרויותיכם, המלצתינו אליכם היא אחת ויחידה – במקום לרכוש דומיין חדש ולהקים אתר מאפס,  עליכם לרכוש אתר קיים ולבצע לו את ההתאמות השונות! בצורה כזאת, תחסכו מעצמכם את החששות הרבים הכרוכים בקידום אתרים ובאי הצלחתם בתקופה הראשונה (ולעיתים גם בהמשך). 

לאחר שתרכשו אתר קיים באמצעות ההמלצות המדויקות שקיימות באתר Web-Sight´המתמחה בהערכת שווי אתרים, תוכלו לבצע לו התאמת GUI לסמארטפונים! חשיבות ה-GUI משמעותית ביותר להצלחת האתר, ומומלץ מאד לדאוג לנושא כאשר אתם עומדים להיכנס לתחום החדש והתחרותי.

ועם זאת, ההישענות על הצלחת אתר קיים תסייע לכם מאד – מאגר הלקוחות הקיים, הקידום במילות המפתח הרלוונטיות, ההצלחה המוכחת – כל אלה ועוד, ישולבו כדי לספק לכם חוויה חדשה, מרעננת, ונטולת הסיכון הרב הכרוך בהתחלה מאפס.