ליצירת לידים איכותיים ו/או שיווק העסק השתמשו בהזדמנויות עסקיות ושיווקיות שלנו.

 

מה אנחנו מציעים? - פתרונות אפקטיביים של עלות תועלת לגיוס לקוחות חדשים לעסק באמצעות קידום חכם של עסקים באינטרנט לרבות אומדנים גבוהים להחזרי השקעה ברכישת מדיה מניבה.  

עליכם לנהל השקעה חכמה למטרות שיווק היחידה העסקית האסטרטגית בעסק ע"י זרמת כוח עבודה דרך ערוץ המדיה האינטרנטי.   

אומדי השקעה ביחס להשקעות בנדל"ן: על מנת לרכוש נכס נדלן אשר מניב הכנסה של 4000 ש"ח מהשכרה בחודש יש להשקיע לפחות מיליון שקל ברכישת הנכס. על מנת לרכוש נכס אינטרנטי המניב הכנסות של 4000 ש"ח כל חודש בחודשו סביר להניח שתוכלו להשקיע עד 100 אלף ש"ח בלבד!

האתר מספק הזדמנות עסקית לשני קהלי יעד עיקריים: משקיעים קטנים ובעלי עסקים למטרות שיווק העסק. כבעלי עסקים, למימוש הזדמנות עסקית, עליכם לאתר את הפלטפורמה המתאימה ולנתח אותה לטובת העסק: 

א. יש קודם למצוא את האתר המתאים לפעילות העסקית שלך, להעריך את התקציב העומד לרשותכם. זכרו שלנראות של האתר ישנה חשיבות מופחתת. מניסיוננו אתרים רבים המדורגים ע"י גולשים כאתרים יפים בדרך כלל מניבים פחות המרות וכנגזרת מכך מספקים פחות עבודה מאשר אתרים אשר בנויים נכון ביחס לאותו גודל של טראפיק.   

ב. יש לנתח את הנתונים הסטטיסטיים של האתר לרבות מקורות וגודל הטראפיק, זמן שהות ממוצע, ותק האתר, מספר עמודים נצפים בממוצע, מספר עמודים מאנדקסים בגוגל מנגנונים עסקיים פעילים, כמות פניות אשר מייצר האתר, ערכים מוספים ומודלים עסקיים העומדים לרשותו. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


במידה והינך מעוניין בבניית אתר חדש ושיווקו דרך ערוץ המדיה האינטרנטי, נשמח לפתח עבורך אתר חדש מאפס ולשווקו במחיר נוח  אשר יכבד את דרישות העסק שלך

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

כמשקיעים, למימוש הזדמנות עסקית לרכישת פלטפורמה אינטרנטית, רצוי שתיתמקדו בעיקר בניתוח אנליטי של האתר. 

מומלץ לפנות לאחד מיועצי שיווק באינטרנט או יועצים עסקיים למדיה אינטרקטיבית אשר עומדים לרשותכם לצורך הערכת שווקי האתר אותו הינכם שוקלים לרכוש לצורך יצירת תשואה מירבית אשר הפלטפורמה הנרכשת עתידה להניב. שמאי האתרים הם יועצי אינטרנט אשר הגיעו מתחומי פיתוח, קידום ושיווק אתרים ולרשותם הכלים הרלוונטיים לצורך הערכת שווי האתר. 

כמשווקים/מפרסמים אתם יכולים לרכוש שטחי פרסום לקהלי מטרה של לקוחותיכם ממקורות מדיה מפולחות לצרכי העסק.   

כל מה שעליכם לעשות הוא: 

-   להתעדכן תקופתית על מדיה פרסומית חדשה לקהלי יעד בעלי התנהגות וצרכים ממוקדי מטרה לעסק שלך. 
-   להתאים מולינו עבור קהל ללקוחות שלכם מדיה בהזמנה אישית.  הדבר יצריך התארגנות של כ 10 ימי עסקים למציאת מדיה ממוקדת קהל מטרה בהזמנה אישית. 
-   למכור את המדיה הקיימת. דוגמא: פורטל אפליקציות המוביל במדינה – goApps ולקבל share revenue של 50% על מכירת שטחי פרסום אשר בבעלותנו.

*** טלפון ליצירת קשר 072-277-68-84