משרד פרסום לקניית לידים פרסום באמצעות WEB ו Mobile 

מי אנחנו? - החברה המתמחה במסחר בפלטפורמות אינטרנט מקודמות ואספקת פתרונות שיווק באמצעות ערוץ המדיה האינטרנטי בהתאמה אישית לפרופיל העסק. כמאט כל עסק מעוניין לגייס לקוחות באמצעות פרסום לידים לתחום הפעילות העסקי שלו. אנחנו מאפשרים לעשות זאת דרכנו במחירים משתלמים ביותר במשק הישראלי.  

נגייס עבורך את הפלטפורמה המתאימה לשיווק וקידום העסק שלך או נקדם ונמתג עסק קיים באינטרנט ו/או סלולר. 

אנו מספקים שירותי שיווק אינטרנטיים ברמה גבוהה הכוללים את כל הערוצי שיווק אינטרנטיים אפשריים הכוללים  FACEBOOK, YOUTUBE, GOOGLE קידום עסקים באינטרנט לרבות קידום עסקים אורגני, קידום עסקים ויראלי, באזז וכמובן שירותי יח"צ.  

אודות חברה: 

חברת ROI SOLUTIONS עוסקת  בפיתוח, שיווק והכוונת עסקים בניצול חכם של ערוץ המדיה האינטרנטי תוך אספקת פתרונות עלות תועלת לעסקים. העסק מנוהל ע"י לאוניד פרופס מהנדס שיווק ובעל ניסיון אשיר בניהול פרויקטים באינטרנט (WEB)  וסלולר (Mobile). אנחנו מאמינים בגישה של ניהול פרויקטים חכם תוך מענה ONE STOP SHOP לכל צרכי הלקוח בתחומי המדיה האינטראקטיבית.  החברה פיתחה "מערכת זמן אמת" אינטרנטית ייחודית רק לה עליה מתבססים כל האתרים לטובת קידום אפקטיבי בגוגל.

לחברה שני דיביזיות נפרדות: א. שירותי ייעוץ ושיווק לחיזוק המודל העסקי באינטרנט  ב. יזמות והשקעות   

פלטפורמת WEB-SIGHT הינה זירה הגדולה ביותר למכירה והשכרה של אתרים "נדל"ן אינטרנט". האתר מתייחס לנושאי עיצוב ובניית אתרים מפרספקטיבה שונה בתחליטה וגישה מהפכנית לעשיית עסקים.    

מהות השיטה: הפלטפורמה נועדה לייעל ולזרז את תהליך קבלת החלטות שיווקיות אשר מתקבלות ע"י מנהלי שיווק או בעלי העסקים בך שהמערכת מאפשרת, במקום לבנות מערכות ולבבז הון זמן ומשאבים בפיתוח והתעסקות מיותרת, לרכוש או לשכור שטחי פרסום ממקורות טראפיק הממוקד לקהלי יעד של העסק ובכך לחזק במיידית את השיווק של העסק דרך ערוץ המידה האינטרנטי במחירי מקור ללא מתווכים מיותרים.  

בקרה על אתרים אשר נכנסים לזירת המסחר של WEB-SIGHT: כל מחירי המכירה והשכרה של אתרים ודומיינים מוערכים ע"י שמאי אתרים ממוקצעים בתחום ה WEB אל מול בעלי האתרים, כך שמכירי המכירה מופרזים, אותם נוקבים בעלי האתרים המעוניינים למכור את נכסיהם, אינם מתקבלים לזירת המסחר. עומדני המחירים מחושבים כך שתוכלו לבחור את תחום העניין של האתר הרצוי והמחיר הרלוונטי אותו הינכם מעוניינים להשקיע בשיווק באינטרנט . זו בעצם אחת השיטות להפוך למשקיע חכם עבור תקציב השקעה אשר עומד לרשותכם. 

אלטרנטיבות בתהליך בניית אתרים: האלטרנטיבה הקיימת של כל רוכש מדיה באינטרנט הינה לבנות אתר חדש באמצעות חברה לבניית אתרים. יחד עם זאת, במידה ותקחו בחשבון מספר פרמטרים כגון: זמן התעסקות שלכם, סיכוני התקשרות עם חברות זולות לבניית אתרים, זמן ומשאבים שהעסק יצטרך להשקיע ביצירת טראפיק ופניות מהאתר, סביר להניח שתגיעו למסקנה כי זה לא משתלם עבור מנהל שיווק או בעל עסק מן השורה, להתעסק בעצמו בניהול השיווק דרך ערוץ המדיה האינטרנטי. 

האם לקחתם בחשבון גם: 

- ביצוע QA וטיפול בתיקוני באגים .   
- סיכון הכרוך באספקת מוצר בעל איכות ירודה ומערכת לא יציבה  
- הפסקת אספקת קישורים מאת חברת קידום לאחר השקעות תקציב מרובות בקידום האתר והפלת הכוח השיווקי אשר האתר כבר הספיק  לגייס כתוצאה מכך.   

לבעלי תקציב דל: אם לרשותכם תקציב מוגבל (עד 10 אלפי ש"ח) ואתם יכולים להרשות לעצמכם לפרוס את תקופת החזר ההשקעה לתקופה ארוכה יותר תוכלו לבנות אתר דרך רשימת הספקים העומדים לרשותנו או לבחור דרך האתר אתרים עם דרישות השקעה מינימאליות להשקעה. מנסיון מיליוני בעלי אתרים ואנשי עסקים בתחום ה WEB, תמיד משתלם יותר לקנות אתר קיים שמניב פרנסה בטווח קצר מאשר לבזז זמן ומשאבים יקרי ערך בתחום בו ערככם המוסף מופחת ולהינות מהצלחה של האינטרנט בתחומכם עוד היום. 

מוסר השכל להליך בניית אתרים האתרים אינם מתחדשים - פשוט אנשים רבים בונים את אותם האתרים אשר קיימים בגרסאות דומות ברשת. היחודיות של איש שיווק חכם טמונה ביכולת ניתוח נכונה של הפלטפורמה לרכישה וניהול מו"מ מקצועי לרכישת נכס אינטרנטי או סלולארי אשר עתיד להניב החזר השקעה מלא תוך זמן סביר ולמנף את הפעילות העסקית המשווקת. 


*** טלפון ליצירת קשר 072-277-68-84