לקבלת פניות לעסק או השקעה בתחום חדש באינטרנט! 

שאלה: למי מיועד האתר הזה? 
תשובה: האתר מיועד לבעלי עסקים אשר מעוניינים לרכוש לידים בתחום הפעילות שלהם. כמו כן האתר מאפשר גיוס שותפים ומשקיעים עסקיים לבעלי אתרים / עסקים אשר מיועדים למכירה או השכרה.    


שאלה: מה ניתן לעשות באתר זה?
תשובה: באתר זה ניתן למצוא אתרים לקנייה הרלוונטים לעסק שלך בין אם אתה מחפש פתרון שיווקי ע"י מציאת פרוייקטים מתאימים להשקעה לבין השקעה ב"נדלן אינטרנטי" וקבלת תשואות השקעה גבוהות מהכנסות אשר יניבו האתרים ביחס להיצע של שוק ההשקעות. דוגמא מתחום נדל"ן: על מנת להשכיר דירה ב 4000 ש"ח צריך להשקיע לפחות מיליון ש"ח ברכישת דירה. על מנת להשכיר אתר ב 4000 ש"ח אפשר למצוא פרויקט אינטרנטי להשקעה עד 70,000 ש"ח בלבד. ההבדל הינו במאות אחוזים למרות שההשקעה באינטרנט הינה פחות פאסיבית מהשכרת דירה.   

שאלה: איך אני מוצא את האתר שאמור להתאים לעסק שלי? 
תשובה: יש לבחור מתוך קטגוריות של אפשרויות חיפוש את סוג האתר, תחום ראשי ותחום משני אליו הוא שייך ואת סכום התקציב אשר עומד לרשותכם. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור תוצאות חיפוש לקבלת התוצאות הרלוונטיות אשר מתאימים לפרמטרי חיפוש אשר הזנתם. רצוי לעבור בקפידה גם על האתר עצמו אשר מיועד למכירה וגם על הנתונים שלו לרבות טראפיק, מקורות גולשים, זמני שהות בדפים, אחוזי נטישה ופרמטרים נוספים כגון המודלים העסקיים וערכים מוספים אשר יש לאתר ביחס לעסקים או אתרים מתחרים שלו.

שאלה: אני מעוניין להשקיע  בקניית אתר אינטרנטי בתחום ספציפי כי העסק שלי הוא עוסק רק בתחום זה. אני לא ממש מתמצא בתחום. מה עלי לעשות? 
תשובה: אם אתה משקיע פוטנציאלי פשוט מלא טופס יצירת קשר כללי באתר ויועץ שלנו יפנה אליך עם הצעה רלוונטיות או מספר הצעות. ייתכן מאוד שלא נוכל לאתר עבור אתר ב נישת פעילות עסקית של העסק שלך אך במרוצת הזמן נוכל לחזור אליך עם הצעה רלוונטית וכדאית להשקעה.  

שאלות ותשובות למוכרי אתרים פוטנציאליים: 

שאלה: אם אני מעוניין למכור... איך אני מוכר את האתר שלי כאן? 
תשובה: כל שעליך לעשות הוא לבחור את סוג העסקה בה הינך מעוניין (מכירת אתר/השכרת אתר/שותפות באתר) ולמלא את פרטי הנכס הוירטואלי או המוחשי אשר מיועד לריאליזציה. 

שאלה: אני מעוניין למכור את האתר אך אני לא רוצה שכולם יראו את הנתונים האמיתיים שלו בממשק אנליטיקס. האם אני יכול לעשות את האתר בלי לשתף אנליטיקס? 
תשובה: ניתן לעלות את האתר ללא השיתוף, יחד עם זאת מומלץ לשתף את האנליטיקס של הנכס עם חשבון אימייל הבא: [email protected]   על מנת שנוכל לאשר את תצוגת הפרויקט במהרה לרבות הנתונים ותכנים המוזינים עבורו ובכך להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של הנכס להימכר במהרה. בעלי אתרים אשר לא ישתפו את חשבון האנליטיקס שלהם לא יוכלו להימצע במקומות טובים באתר וסיכויי ההצלחה שלהם לביצוע העסקה יפחתו משמעותית.

שאלה: איך אני משתף את המידע האנליטי של האתר שלי עם חשבון אנליטיקס של זירת המסחר על מנת שיראו את הגרף שך האתר שלי באתר זה?
תשובה: עליהם להיכנס לחשבון גוגל >> הגדרות חשבון >> Analytics >> עברו לגרסה ישנה של הממשק >> הקליקו על האתר אותו אתם מעוניינים לשתף >> User Manager (נמצא מתחת באמצע) >> Add User >> בשורת Email Adress רשמו את כתובת המייל הבאה: [email protected] 

*** טלפון ליצירת קשר 072-277-68-84