נמצאו 1 תוצאות לחיפוש ספקים
SEO-VIP
איש קשר אלמוג גרציאן
טלפון 0542122978
טלפון נוסף
דוא"ל [email protected]
אתר https://www.seo-vip.co.il/
חברת SEO-VIP מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לעסקים וחברות. החל מבניית האתר ועד פרסום ושיווק העסק בגוגלח. החברה מספקת בנוסף מגוון רחב של שירותי שיווק באינטרנט ופיתוח אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. בקרו באתר הבית שלנו לפרטים נוספים!

תכון GUI - או עיצוב ממשק משתמש לכל פלטפורמה אינטרנטית שתיהיה (BTC) או מערכות (BTB) מצריכות ידע בתחום עיצוב אתרים (עבודה בתוכנות פוטושופ, פריהנד ופלאש של אדובי) ויכולת ביצוע מחקר ממשקי משתמש המתבססים על מחקרי שוק אינטרנטיים (מילות מפתח מחופשים), המודל העסקי או קבוצת מודליים עסקיים של העסק וידע סטוכסטי ניכר בניתוח ממשקים שונים ברמת אנליזה של תנועת  גולשים בממשק עצמו.

מחקרי מילות מפתח ושימוש בכלי הצעות של גוגל ניתן ללמוד די מהר, את המודלים העסקיים בעל העסק המזמין  יכול לתאר יחסית בקלות אך ידע ונסיון אמיתי בניתוח זרימת גולשים דרך ממשקים נמצא רק אצל אחדים.  גוף אשר יש לו גישה אנליטית לממשקים שונים ייחשב כיועץ ממשי בתחומי ניתוח ועיצוב ממשקי משתמש או עיצוב אתרים (במידה ומדובר בעיצוב אתרי אינטרנט).

זכרו שלא תמיד צריכים לעצב אתר ברמה של תפירת חליפה ייחודית. אפשר פשוט לבחור תבנית עיצובית קיימת אשר מוכיחה את עצמה ברמת יחסי המרה וזו תהיה הבחירה החכמה ביותר עבור בעל העסק. הבחירה תהפוך ליותר חכמה מתמיד עם בעל עסק מזמין פשוט ירכוש אתר עם עיצוב אתר קיים אשר נמצא כבר באוויר ומכניס גולשים! על תמציאו את הגלגל מחדש.